دوربین مدار بسته از راهنمای خرید مطمئن تا معرفی فروشندگان و برندهای معتبر

وجود برند های مختلف در بازار ایران در حوزه دوربین مدار بسته باعث شده تا مشتریان در انتخاب برند مناسب با توجه به نیاز و بودجه شان ، بر سر چند راهی قرار بگیرند. به همین منظور با ایجاد دپارتمان تخصصی مشاوره فروش ، نصب و  اجرای دوربین مدار بسته و تجهیزات وابسته در خدمت شما مخاطبین گرامی هستیم.

مجله ایران سکوریتی با هدف ارائه مطالب تخصصی در زمینه سیستم دوربین های مدار بسته کار خود را آغاز کرد، هدف اصلی ما افزایش میزان آگاهی و توانمندی خوانندگان در حوزه نظارت تصویری می باشد، طیف خوانندگان ایران سکوریتی شامل مشتریان صنعت امنیت و مدار بسته ، افراد علاقه مند به صنعت امنیت ، تکنیسین های نصب ، نمایندگان برند های معتبر ، دانشجویان و نخبگان صنعت امنیت و IT و بسیاری از افراد دیگر هستند، از این رو ما سعی می کنیم با معرفی برندهای معتبر بازار، اموزش های تخصصی در حوزه دوربین مدار بسته و تجهیزات وابسته و همچنین راهنمای خرید کمک کنیم تا شما مخاطبین گرامی با اطلاعات کامل تر در این بازار فعالیت کنید.

مجله تخصصی سیستم های حفاظتی و امنیتی ایران به عنوان اولین و جامع ترین نشریه دیجیتالی فارسی زبان کشور در بخش خصوصی از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود، استفاده از کارشناسان فنی خبره در حوزه های مختلف امنیتی برای نگارش مقالات و ویدیو های آموزشی مهمترین حوزه فعالیت مجله ایران سکوریتی است. ارتقاء سطح آگاهی خوانندگان، فروشندگان و خریداران سیستم های حفاظتی و امنیتی از دغدغه های ماست. در بخش های مختلف مجله تلاش می کنیم به روز ترین اطلاعات گوشه و کنار جهان در حوزه دوربین مداربسته ، کنترل تردد ، پیجینگ ، اعلام حریق ، اطفاء حریق ، اعلام سرقت ، RFID ، حضور و غیاب و همچنین سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیاء (IOT) را ارائه کنیم.

دوربین مدار بسته ارزان قیمت

برخی از مهمترین اهداف مجله امنیتی ایران سکوریتی  عبارتند از: ارائه اخبار و تازه های دنیای تجهیزات امنیتی و دوربین مداربسته . دستیابی به جایگاه ممتاز در زمینه تولید مقالات تخصصی در حوزه امنیت . آموزش ، نصب و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته و سایر تجهیزات امنیتی . تولید و ارائه ویدیو های آموزشی و خبری در خصوص تازه ها و تکنولوژی های امنیتی . معرفی برندهای بین المللی در حوزه امنیت بهمراه مزایای و معایب آنها . ارائه راهنمای خرید در حوزه های مختلف سیستم های امنیتی . نقد و بررسی تخصصی تجهیزات امنیتی موجود در بازار ایران . معرفی تکنولوژی های جدید حوزه امنیت . مقایسه تخصصی تجهیزات مدار بسته و سایر تجهیزات امنیتی با یکدیگر . پوشش جدیدترین تکنولوژی های معرفی شده در حوزه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء . معرفی شرکت های ایرانی موفق و نمایندگان برند های معتبر در حوزه امنیت و دوربین مدار بسته و بررسی مزایا و معایب آنها  مجله امنیتی ایران سکوریتی در تلاش است تا به عنوان یک منبع مستقل از هر گونه تعصب برندی ، تنها با آنالیز و بررسی فنی و تخصصی دوربین های مدار بسته و سایر تجهیزات امنیتی، بانک اطلاعاتی جامع و کاربردی را در اختیار خوانند گان و دنبال کنندگان خود در وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی این مجله قرار دهد. امید است تا بتوانیم با یاری خداوند متعال ، به اهداف از پیش تعیین شده دست پیدا کنیم.